Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Kredi Notu

Kredi Notu


Bildiğiniz gibi kredi notu yoğun şekilde ciddiyet taşıyor. Bankalardan alınan kredilerin ödemelerine bağlı bu not, gelecekte alınacak olan kredileri de etkilemektedir. ödemelerin düzgün olması kkb kredi notunun yüksek olmasını sağlar. eğer ödemeler düzenli bir şekilde yapılmıyorsa kara listeye alınmanız an meselesi anlamına gelir.öyle ki; yurdumuzda ekonomik şartlar o kadar fena ki; tüketici ödemelerini düzenli yapamadığı için kara listeye alınıyor. Bu da kredi notuna yansıyor. kredi notu, tüketicinin bütün kredilerini, kredi kartlarını, geçmiş kullanımlarını ve mevduat hesabındaki tüm bilgilerini değerlendiriyor. Buna göre bir performans belirliyor ve derecelendiriyor.

sahip. Bu sisteme kayıt yaptımak ise mecbur bir duruma getirildi. evvela bir banka şubesine gidip tek kullanımlık şifre alacaksanız. Bu şifreyi aldıktan sonra sisteme giriş yaparak arzuladığınız kişinin sicilini sorgulayabilirsiniz. örnek vermek gerekirse; evinizi kiraya vereceksiniz ve güvenilir bir kiracı arıyorsunuz. Bulduğunuz kiracının geçmişteki ödemelerine bakmak için Kredi Notu'na giriş yaparak sicilini inceleyebilirsiniz. Bunu da, kiracıdan alacağınız tek kullanımlık şifre ile yapabilirsiniz.
http://www.kredinotum.net/

This is your main content section.

You should delete all of this text and replace it with text of your own. You can modify any text on your page with the Text formatting tools at the top of the page. To add other content, use the Media and Add-ons tabs. If you'd like to change your style template click on Styles. To add or remove pages use the Pages tab.